Głosuj na Ziemię - Twój włącznik światła to Twój głos

W tym roku Godzina dla Ziemi została przekształcona w pierwsze na świecie globalne wybory pomiędzy Ziemią a globalnym ociepleniem.

Po raz pierwszy w historii ludzie w każdym wieku, każdej narodowości, rasy i pochodzenia mają możliwość użycia swojego włącznika światła jako głosu - wyłączenie światła to głos na Ziemię, lub pozostawienie go włączonego to głos na globalne ocieplenie. WWF wzywa cały świat do GŁOSOWANIA NA ZIEMIĘ i osiągnięcia celu 1 miliarda głosów, które zostaną przedstawione światowym przywódcom na globalnej konferencji klimatycznej w Kopenhadze w 2009 roku.

Spotkanie to określi oficjalną politykę rządów w zakresie działań przeciwko globalnemu ociepleniu, która zastąpi Protokół z Kioto. Jest to szansa dla ludzi na świecie, aby ich głos został usłyszany.

Godzina dla Ziemi rozpoczęła się w Sydney w 2007 roku, kiedy 2,2 miliona domów i firm wyłączyło światła na jedną godzinę. W 2008 roku przesłanie to przerodziło się w globalny ruch na rzecz zrównoważonego rozwoju, w którym 50 milionów ludzi wyłączyło swoje światła. Światowe punkty orientacyjne, takie jak most Golden Gate w San Francisco, rzymskie Koloseum, Opera w Sydney i billboard Coca Coli na Times Square, stały w ciemności.

W 2009 roku Godzina dla Ziemi została przeniesiona na wyższy poziom, a jej celem jest wyłączenie świateł przez miliard ludzi w ramach globalnego głosowania. W przeciwieństwie do jakichkolwiek wyborów w historii, nie chodzi o to, z jakiego kraju jesteś, ale o to, z jakiej planety pochodzisz. VOTE EARTH to globalne wezwanie do działania dla każdej osoby, każdego przedsiębiorstwa i każdej społeczności. Wezwanie, aby wstać i przejąć kontrolę nad przyszłością naszej planety. Ponad 74 kraje i terytoria zobowiązały się do wsparcia VOTE EARTH podczas Godziny dla Ziemi 2009, a liczba ta rośnie każdego dnia.

Wszyscy mamy głos, a każdy pojedynczy głos się liczy. Razem możemy przejąć kontrolę nad przyszłością naszej planety, dla przyszłych pokoleń.

GŁOSUJ NA ZIEMIĘ po prostu wyłączając swoje światła na jedną godzinę i dołącz do świata podczas Godziny dla Ziemi.

Sobota, 28 marca, 8:30-9:30.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, kliknij tutaj

O serwisie

Dotacje unijne są ogromną szansą dla firm. Wiele projektów dzięki nim osiąga sukces. Na pomoc finansową mogą liczyć przedsiębiorstwa z różnych branż. Zobacz, jakie kroki podjąć, aby skorzystać z dofinansowania. Poznaj specyfikę dotacji unijnych i pomóż swojej firmie się rozwinąć!

Kontakt

kontakt@salamandra.com.pl

Galeria