Dlaczego powinieneś wybrać iED jako partnera projektu Erasmus+ w 2022 r.

Być może jest dopiero początek roku 2022, ale już teraz jest to pracowity rok dla programu Erasmus+, a zapowiada się, że będzie jeszcze pracowitszy. Patrząc w przyszłość, możliwości zarządzania projektami europejskimi, a zwłaszcza programem Erasmus+, nie mogłyby być bardziej ekscytujące. Aby jednak właściwie wykorzystać możliwości finansowania z funduszy UE w ramach programu Erasmus Plus, postanowiliśmy w tym roku spróbować czegoś innego.

Jak często mieliście wrażenie, że wpływ waszych projektów Erasmus+ nie jest taki, jaki powinien być w normalnych warunkach? Jeśli nas zapytacie, odpowiedź brzmi: bardzo często! Z tego powodu w tym roku postanowiliśmy znaleźć najlepszych partnerów do projektów Erasmus+, którzy sprawią, że nasze rezultaty będą lepsze i będą miały większy wpływ.

Jeśli myślisz o tym samym, postaramy się przekonać Cię, dlaczego wybranie Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości (iED) na swojego partnera w nadchodzących terminach programu Erasmus+ byłoby dobrym pomysłem.

Nowy program Erasmus+ na lata 2021-2027

Na dobre i na złe nowy okres programowania zbiegł się w czasie z globalną pandemią, która poważnie wpłynęła na zarządzanie projektami unijnymi. W rezultacie priorytety wszystkich programów UE musiały się nieco zmienić. Jednocześnie powstawały nowe, aby sprostać nowym wyzwaniom i możliwościom, jakie stwarza Covid-19. Erasmus+ nie był tu wyjątkiem, ponieważ wiele z jego nowych priorytetów zostało dostosowanych do wyjątkowej sytuacji:

 • Włączenie społeczne i różnorodność
 • kultywowanie umiejętności cyfrowych
 • środowisko i zmiana klimatu
 • Uczestnictwo w życiu demokratycznym

Nowy program Erasmus+ kładzie nacisk na promowanie uczenia się przez całe życie, wzmacnianie spójności społecznej i tożsamości europejskiej oraz zachęcanie do innowacji. Ponadto wzbogaca on istniejące możliwości finansowania o nowe zaproszenia. Takie jak Partnerstwa na rzecz innowacji - projekty przyszłościowe (FLP), które koncentrują się na promowaniu innowacyjnych podejść i ulepszaniu sektorów edukacji i szkoleń.

Powody, dla których warto wybrać iED jako partnera projektu Erasmus+

iED jest wielokrotnie nagradzaną organizacją pozarządową oraz cyfrowym centrum innowacji, które promuje innowacje i badania w zakresie przedsiębiorczości w Europie. Jesteśmy uznanym i doświadczonym partnerem oraz liderem z 17-letnim doświadczeniem w planowaniu, wdrażaniu, upowszechnianiu i ewaluacji projektów europejskich.

Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy naszych niesamowitych współpracowników, staliśmy się ekspertami w następujących dziedzinach

 1. Edukacja cyfrowa
 2. Włączenie społeczne
 3. Młodzież
 4. Zrównoważony rozwój
 5. Innowacyjne metody szkoleniowe
 6. Przedsiębiorczość
 7. Upodmiotowienie kobiet

Czy masz jakieś pomysły na projekty w powyższych dziedzinach? Czy uważasz, że iED jest odpowiednim partnerem do realizacji projektu Erasmus+ dla Twojego konsorcjum? Chętnie wniesiemy nasze doświadczenie i wspólnie z Tobą opracujemy wyjątkowy projekt w ramach programu Erasmus+.

Nasz zespół jest dumny z tych liczb i mamy nadzieję, że uda nam się przekonać Cię, abyś pomógł nam je jeszcze bardziej zwiększyć.

Poszukujemy partnerów do projektów w tych terminach programu Erasmus+

iED działa w wielu istniejących programach finansowania UE, takich jak Horyzont Europa, Interreg MED i inne. Jednak projekty Erasmus+ zawsze będą zajmować szczególne miejsce w naszej organizacji. Projekty Erasmus+ to te, które ugruntowały pozycję iED jako eksperta i wiarygodnego partnera w projektach na poziomie krajowym i europejskim.

Obecnie iED aktywnie poszukuje partnerów do współpracy w następujących nadchodzących terminach programu Erasmus+:

 • Projekty przyszłościowe - termin 15 marca
 • Projektypartnerskie w ramach programu KA2 - termin 23 marca.

Czy planujesz złożyć wniosek w powyższych terminach programu Erasmus+? Jeśli tak, połączmy siły, aby złożyć zwycięski wniosek, który przyniesie pozytywne skutki.

Nie trać czasu i skontaktuj się z naszym zespołem, aby zostać naszym partnerem w nadchodzących terminach programu Erasmus+.

O serwisie

Dotacje unijne są ogromną szansą dla firm. Wiele projektów dzięki nim osiąga sukces. Na pomoc finansową mogą liczyć przedsiębiorstwa z różnych branż. Zobacz, jakie kroki podjąć, aby skorzystać z dofinansowania. Poznaj specyfikę dotacji unijnych i pomóż swojej firmie się rozwinąć!

Kontakt

kontakt@salamandra.com.pl

Galeria