A nagroda "Specjaliści Zarządzania Projektami UE 2021" Award Goes to...

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości (iED), z dumą informuje o otrzymaniu nagrody "EU Project Management Specialists 2021". Jest to nagroda nominowana przez CorporativeLiveWire INNOVATION & EXCELLENCE Awards. Kryteria wyboru nominacji opierały się na kluczowych elementach m.in. takich jak: usługi; innowacyjność; doświadczenie; zrównoważony rozwój. Oprócz zespołu selekcyjnego, cenny wkład wniosły: przedsiębiorstwa i profesjonaliści korporacyjni, współpracownicy magazynu oraz prenumeratorzy, którzy nominowali firmy i osoby prywatne.

Uznanie dla naszych wysiłków

iED jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których wysiłki odzwierciedlają między innymi ogromną wiedzę, entuzjazm, kreatywne myślenie i zapał. W szczególności, ta nagroda jest dowodem na to, że nasi Kierownicy Projektów są skuteczni i stanowią silny element naszej instytucji.

Ponadto, nie sposób wyrazić słowami naszej wdzięczności dla profesjonalistów, firm i wszystkich, którzy na nas głosowali. Uznanie naszego wysiłku i wkładu w przedsiębiorczość wzmacnia nasze dążenie do bardziej kreatywnych i innowacyjnych kroków w tym kierunku.

Zarządzanie projektami: Komponent w kierunku przedsiębiorczości

Od pomysłu na zaproszenie do składania wniosków do realizacji projektu finansowanego przez UE, procedura jest dość wymagająca i różni się w zależności od programu. Zarządzanie Projektami odgrywa znaczącą rolę w tej linii działania. Dlatego do realizacji tych projektów potrzebni są wysoko wykwalifikowani kierownicy projektów.

Z profesjonalnym kompasem prowadzącym nas w kierunku przedsiębiorczości, zespół iED chciałby docenić efektywność naszych Kierowników Projektów. Nagroda "EU Project Management Specialists 2021" dowodzi, że nasza sekcja zarządzania projektami składa się z biegłych ekspertów, którzy są w stanie zrealizować każdy projekt.

Jest nam niezmiernie miło otrzymać nagrodę "EU Project Management Specialists 2021". Zdobycie tej nagrody wzmacnia nasze zaangażowanie w tworzenie, materializowanie i angażowanie się w programy mające wpływ na szerokie spektrum przedsiębiorczości i innowacji.

O serwisie

Dotacje unijne są ogromną szansą dla firm. Wiele projektów dzięki nim osiąga sukces. Na pomoc finansową mogą liczyć przedsiębiorstwa z różnych branż. Zobacz, jakie kroki podjąć, aby skorzystać z dofinansowania. Poznaj specyfikę dotacji unijnych i pomóż swojej firmie się rozwinąć!

Kontakt

kontakt@salamandra.com.pl

Galeria