Program szkoleniowy E-mprover

Projekt E-mprover, finansowany przez Komisję Europejską i realizowany przez doświadczone konsorcjum, ma na celu przyczynić się do włączenia społecznego młodych ludzi z mniejszymi szansami poprzez rozwój kompetencji w zakresie przedsiębiorczości internetowej.

Projekt ten odnosi się do priorytetu horyzontalnego "Włączenie społeczne" i priorytetów sektorowych "Promowanie edukacji w zakresie przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej wśród młodych ludzi", "Promowanie jakości, innowacyjności i uznawania pracy z młodzieżą". Partnerstwo opracuje i dostarczy program szkoleniowy, który poprowadzi młodych ludzi w inicjowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwem internetowym.

Program szkoleniowy obejmuje ważne aspekty i koncentruje się na

  1. Jak zarządzać biznesem internetowym.
  2. Jak planować biznes online.
  3. Wykorzystanie ICT do promocji i sprzedaży online.

Ten program szkoleniowy zapewni niezbędną wiedzę i narzędzia dla każdego młodego przedsiębiorcy, aby wejść w świat biznesu. Teoria wyjaśni każdą sekcję wraz z praktycznymi kursami dla lepszego zrozumienia, skupiając się na najważniejszych aspektach rozpoczęcia biznesu online. Partnerstwo będzie kontynuować osiąganie celów projektu poprzez rozwój europejskiej sieci organizacji, które używają i promują E-MPROVER, aby zachęcić młodych ludzi do rozpoczęcia biznesu online.

Wraz ze wzrostem liczby przedsiębiorców zwracających się w stronę handlu internetowego ze względu na potencjał niskich kosztów oraz w czasach, gdy bezrobocie jest wysokie, a gospodarka słabsza, zachęcanie ludzi z mniejszymi szansami i uczenie ich umiejętności do rozpoczęcia własnego, dobrze prosperującego biznesu stało się obowiązkowym sektorem, na którym należy się skupić. Projekt E-mprover zidentyfikował te potrzeby i dostarczył wymaganej wiedzy i narzędzi do rozpoczęcia biznesu online, który może być realnym rozwiązaniem dla braku atrakcyjnych miejsc pracy, szczególnie dla młodych ludzi z ubogich rodzin.

Jeśli jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i pozostać w kontakcie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://emproverproject.eu/

O serwisie

Dotacje unijne są ogromną szansą dla firm. Wiele projektów dzięki nim osiąga sukces. Na pomoc finansową mogą liczyć przedsiębiorstwa z różnych branż. Zobacz, jakie kroki podjąć, aby skorzystać z dofinansowania. Poznaj specyfikę dotacji unijnych i pomóż swojej firmie się rozwinąć!

Kontakt

kontakt@salamandra.com.pl

Galeria